AnadoluJet’ten Bahar Kampanyası! Yurt İçi ve Kuzey Kıbrıs Uçuşları %40 İndirimli!

10. Mart, 2020

AnadoluJet yurt içinde yeni yerler keşfetmeyi planlayanlar için yeni kampanyasını duyurdu. AnadoluJet, misafirlerine yurt içi ve Kuzey Kıbrıs hatlarında gerçekleştirecekleri uçuşlarda vergiler hariç %40 indirimli uçma imkânı sunuyor.

AnadoluJet, 23 Nisan 2008 tarihinde geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla Türk Hava Yolları’nın yeni bir iş modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur.

AnadoluJet’in kurulmasıyla Ankara’nın Anadolu şehirlerine bağlanması, THY yolcularına sunulan ilave servislerin sadeleştirilmesi ve ekonomi sınıfı konfigürasyonuyla elde edilecek maliyet avantajının bilet ücretlerine yansıtılması amaçlanmıştır. Böylece daha geniş bir kitlenin hava ulaşım hizmetinden yararlanması sağlanmış, maliyet avantajlarının bilet ücretlerine yansıtılmasıyla uçakla seyahat daha cazip hale getirilmiştir.

Satış tarihi:

10 – 12 Mart 2020

Uçuş tarihi:

10 – 31 Mart 2020

Geçerli olan hatlar: 

Kampanya yurt içi ve Kuzey Kıbrıs uçuşları için geçerlidir.

İndirim:

Kampanya kapsamında AJBAHAR40 indirim kodu ile alınacak biletler vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden %40 indirimle satışa sunulacaktır.

Kampanyalı koltuk adedi:

Sınırlı sayıda

Önemli detaylar:
  • Kampanya tüm paket tiplerinde geçerlidir.

daha detaylı bilgi için kampanyaya git

Son paylaştığımız seyahat fırsatlarına göz at.

 1x1Bizi instagram‘dan da takip edebilirsiniz (@ucuzgezi) 1x1

UcuzGezi.info blogunu takip etmeye devam et ve Facebook sayfamızı BEĞEN

Konaklama:

Binlerce seyahat sitesini karşılaştırın ve dünyanın en büyük otel arama motoru HotelsCombined‘i kullanarak tasarruf edin.

Araba kiralama:  

Rentalcars.com‘da en iyi araba kiralama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Seyahatinizi planlarken tüm turistik mekanlar hakkında nelerin ilgi çekici olup olmadığını öğrenmek için Trip Advisor’a bakın.